Beyond Good & Evil 2

April 16, 2020

Pobierz Beyond Good and Evil 2 to prequel poprzednika wydanego w 2003 roku. W grze znajdują się odniesienia do wcześniejszej części cyklu, na przykład niektórzy bohaterowie to przodkowie postaci znanych z prototypu. Akcja tego tytułu rozgrywa się w XXII wieku, a więc dwieście lat przed momentem, w którym ciemnowłosy bohater zaczął walczyć z agresywną rasą kosmitów, którą zaatakowali planetę Hyllis. Główną rolę odgrywają tu kierowane pragnieniem kolonizacji kosmosu potęgi ziemskie takie jak Chiny. Indie rozpoczęły masową produkcję hybryd ludzi i zwierząt. Mieli stać się niewolnikami zdolnymi do pracy w najtrudniejszych warunkach. To pozwoliło ludzkości wypełnić nowe planety. Biorąc pod uwagę różnorodność budowanych przez kolonistów kulturowych, ich wielkie miasta szybko zaczęły ujawniać dochody z różnych części świata. Zmiany społeczno-gospodarcze doprowadziły również do powstania zupełnie nowych religii. Jednym z otwartych, odpowiednich do życia systemów planetarnych był System 3, który szybko stał się rodzajem centrum handlu międzygwiezdnego, a także rozkwitu piractwa i nielegalnego biznesu. Tam gracz rozpoczyna akcję, kierując wykreowanym bohaterem (Beyond Good And Evil 2 Skidrow pozwala wybrać swoją płeć i wygląd). Bohater rozpoczyna swoją przygodę u dołu drabiny społecznej – z czasem jednak wspina się po jej poziomach, rekrutuje sojuszników, a także staje się bardziej rozpoznawalną postacią w świecie Beyond Good And Evil 2 Download. W stosunkowo krótkim czasie również dostaje się na pokład gigantyczny statek kosmiczny, który jest jednocześnie mobilną bazą.

Pobierz Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2 pełna wersja to bardzo złożona produkcja. Gra oferuje ogromny otwarty świat, który składa się z różnych planet i satelitów zgodnych z prawami fizyki. Na przykład, jeśli na niebie podziwiamy zachód słońca, jest to efekt krążącego ruchu planety wokół gwiazdy, a nie tylko wizualny efekt. Ich wymiary odpowiadają prawdziwym planetom, a na ich powierzchni można znaleźć jasne, duże i małe miasteczka i osady. Jak również wiele miejsc, które potencjalnie są schowane. Wszystko to było możliwe dzięki zastosowaniu technologii proceduralnej.
Zasada rozgrywki w Beyond Good and Evil 2 PC, czyli badanie, uskuteczniamy zarówno pieszo, jak i sterem różnych pojazdów naziemnych i latających. Wcześniej wspomniane statki kosmiczne umożliwiają wyprawy na orbitę i podróżowanie między ciałami niebieskimi. Należy zauważyć, że podróże nie są przerywane ekranami ładowania. Motorem gry są zadania fabularne i poboczne, które charakteryzują się nie tylko różnorodnością, ale także nieliniowością. Dlatego nasze cele można osiągnąć na różne sposoby. Zamiarem twórców było doprowadzić do sytuacji, w której sami gracze muszą zdecydować.


Beyond Good and Evil 2 Skidrow


Beyond Good and Evil 2 PC to prequel pierwszej gry Beyond Good and Evil, której celem jest wyjaśnienie niektórych tajemnic, z którymi gracze spotykali się po raz pierwszy. Fani oryginalnej gry czekali wiele lat na tę wersję, przyjrzyjmy się więc bliżej i zobaczmy, czy warto było czekać. Podobnie jak w pierwszej część, w Beyond Good i Evil 2 gracze wcielają się w kosmicznego pirata, którego zadaniem jest latanie się po niebie wraz z różnorodnymi towarzyszami, w tym z… małpą. Świat, który gracze mogą odkrywać, jest bardzo szczegółowy i na pewno przyciągnie uwagę nawet najbardziej doświadczonego gracza. Każdy członek załogi ma specjalne talenty i misję poboczną, którą można wykonać.
Fani oryginalnej gry z pewnością będą w swoim żywiole, ponieważ wiele najpopularniejszych funkcji zostało zachowanych w Beyond Good i Evil 2 pełna wersja. Podczas gdy gra nabiera podobnej formy, ułatwiając doświadczonym graczom rozgrywkę, Beyond Good and Evil 2 przedstawia zupełnie nową fabułę oraz całą masę dobrze rozwiniętych i ciekawie napisanych postaci, z którymi gracze z pewnością chętnie wejdą w interakcję.
Gra będzie miała wsparcie dla jednego gracza i kooperacji. Nawet jako pojedynczy gracz możemy uczestniczyć we wspólnym wszechświecie, a niektóre wydarzenia wpływają na wszystkich graczy w tym samym czasie. Beyond Good and Evil 2 (skąd pobrać? Z naszej strony!) będzie wymagało połączenia z Internetem, zarówno do trybu single player, jak i kooperacji.

Skąd pobrać Beyond Good and Evil 2?

Beyond Good and Evil 2 Skidrow możesz pobrać z naszej strony internetowej! Mamy także inne gry, które z pewnością mogą Cię zainteresować. Zaufaj nam i spędź długie godziny przy najlepszych grach w sieci! Gdy gracze wykonują różne zadania, tym samym rozwijają atrybuty swojej postaci i zdobywają statki kosmiczne oraz członków załogi, których z czasem mogą ulepszać. Gracze odwiedzają planety, które mają własne społeczeństwa, a wykonując zadania na tych terenach, zdobywają nowe technologie lub inne możliwości ulepszenia swojego statku kosmicznego. Dyrektor studia, Michel Ancel, powiedział, że spodziewają się, że pojawi się element narracji obejmujący ustalone wydarzenia fabularne, a także te oparte na decyzjach podjętych przez gracza podczas eksploracji planet.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz