Call of Duty Black Ops

April 16, 2020

Call of Duty Black Ops Skidrow to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, zachowująca tę samą mechanikę gry, co poprzednie tytuły Call of Duty. Gracz wciela się w żołnierza piechoty, który może dzierżyć różne rodzaje broni palnej, z których tylko dwie mogą być noszone jednocześnie. Poza tym możemy także rzucać granaty i wykorzystywać materiały wybuchowe oraz używać innego sprzętu jako broni. Gracz znajdujący się wystarczająco blisko wroga może zabić go jednym ciosem nożem. Postać może przyjąć trzy postawy: stojącą, kucającą lub leżącą. Każda z nich wpływa na szybkość ruchu, celność i ukrycie. W Call of Duty Black Op Download gracz może przejść do pozycji leżącej na brzuchu z pozycji stojącej podczas biegania i tym samym chwilowo przyspieszyć, zanim będzie musiał się zatrzymać. Ekran świeci na czerwono, wskazując na utratę zdrowia gracza, które z czasem się regeneruje. Kiedy postać znajduje się w promieniu wybuchu granatu, znacznik na ekranie wskazuje, gdzie znajduje się on w stosunku do gracza, pomagając mu się odsunąć lub go odrzucić. Wśród broni nowego Call of Duty Black Ops PC znajdują się kusze ze śrubami i amunicją wybuchową, pociski Smoczego Oddechu i noże balistyczne.

Call of Duty Black Ops Skidrow

Gracz wciela się w różne postacie w kampanii dla jednego gracza, zmieniając perspektywy w całej historii. Grywalne postacie w Call of Duty Black Ops download to funkcjonariusze sił specjalnych prowadzący niebezpieczne operacje za liniami wroga. W ten sposób postacie gracza mają swoje własne cechy, takie jak głosy i cienie. Każda misja zawiera serię celów wyświetlanych na ekranie, które wyznaczają kierunek i odległość do znaczników misji, jak w poprzednich wersjach. Graczowi przez całą grę towarzyszą przyjazne oddziały. Choć przede wszystkim strzelanka FPS, niektóre poziomy zawierają sekwencje, w których gracz pilotuje helikopter Hind i kieruje przyjaznymi żołnierzami z samolotu rozpoznawczego SR-71 Blackbird. Kampania Call of Duty Black Ops Pobierz zawiera kilka scenariuszy filmowych. Jednym z nich jest efekt czasu pocisku podczas poziomu „Victor Charlie”, aktywowany, gdy gracz strzela do ostatniego wroga oddziału Viet Cong. Po raz pierwszy w serii Call of Duty, postacie graczy mogą mówić podczas gry. We wcześniejszych wersjach protagoniści byli milczącymi bohaterami.

Skąd pobrać Call of Duty Black Ops

Skąd pobrać Call of Duty Black Ops Skidrow? Kliknij przycisk pobierania poniżej. Nastąpi przekierowanie do strony pobierania Call of Duty Black Ops PC. Wybierz mirror, aby rozpocząć pobieranie. Jeśli korzystasz z pobierania torrent, najpierw musisz pobrać uTorrent lub inny tego typu program. Po zakończeniu pobierania Call of Duty Black Ops Pełna Wersja uruchom konfigurację gry w pobranym folderze i zainstaluj grę. Po zakończeniu instalacji możesz już uruchomić grę za pomocą skrótu do gry na pulpicie.
W tej chwili Call of Duty to prawdopodobnie najbardziej znana saga akcji i strzelanek. Ta seria zawiera kilkanaście tytułów wydanych na różnego rodzaju platformach, takich jak PC, Android, iPhone, Mac, PlayStation, Xbox lub konsole do gier Nintendo.
W Call of Duty Black Ops Download, znanym również jako CoD: BO, staniemy się członkami zespołu operacji specjalnych armii, który wykonuje tajne misje wojenne. Mówimy o tajnych operacjach i delikatnych konfliktach rozgrywanych na całych świecie. Uzyskasz dostęp do najbardziej zaawansowanej broni i sprzętu, jaka istniała podczas Zimnej Wojny. Jednak ten okres był zaawansowany, ponieważ gra rozgrywa się w jednym z najgorętszych miejsc – w Wietnamie.

Call of Duty Black Ops Pobierz

Call of Duty Black Ops PC ma kilka trybów. W trybie dla jednego gracza fabuła zabierze Cię na cały świat, biorąc udział w różnych wojnach jako elitarny żołnierz. Tryb wieloosobowy sprawił, że Call of Duty Black Ops Skidrow jest jedną z najbardziej udanych gier w historii. Obejmuje opcję grania w grę, rejestrowania dokonanych czynności i ćwiczenia umiejętności. Jeśli chcesz, możesz spróbować swoich sił także w apokalipsie zombie, próbując zabić wszystkich nieumarłych, którzy chcą zabić Ciebie. Call of Duty Black Ops Pełna Wersja zabierze Cię za linie wroga, gdzie będziesz członkiem elitarnej jednostki sił specjalnych biorącej udział w potajemnej wojnie, tajnych operacjach i wybuchowych konfliktach na całym świecie. Ponieważ jesteś w stanie sięgnąć po ekskluzywną broń i sprzęt, twoje działania mogą zmienić równowagę w najbardziej niebezpiecznym okresie, jaki ludzkość kiedykolwiek znała. Call of Duty Black Ops Download przedstawia epicką kampanię i historię, która zabierze Cię do różnych miejsc i konfliktów na całym świecie, gdzie będziesz grał jako elitarny żołnierz Black Ops w licznych operacjach. Jeśli w którejś z nich zostaniesz złapany, schwytany lub zabity, wasz kraj wyprze się wszelkiej wiedzy o Twoim istnieniu.
Pobierz Call of Duty Black Ops Skidrow i przetestuj swoje umiejętności przeciwko wrogom. Ciesz się dużymi możliwościami dostosowywania postaci i broni. Zanurz się w tej pełnej akcji i wyzwań grze.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz