Death Stranding

April 16, 2020

Gry na PC są wspaniałą formą rozgrywki, a jeśli jesteś zagorzałym fanem gier Kojima, to jesteś na właściwej stronie. Death Stranding PC, przygodowa gra akcji wydana na PC i PlayStation 4 ma bardzo dobre opinie wśród graczy. Co więcej, ta gra została opracowana przez popularną Kojima Productions. Jest to jednak pierwsza gra zaprojektowana przez reżysera produkcji, Hideo Kojimę. Death Stranding Skidrow ma liczne recenzje, które dla wielu graczy mogą być mylące. Jedna część publiczności uważa, że ​​jest to tylko gra z wieloma malowniczymi krajobrazami. Jednak inni uważają, że jest to bardzo ekscytujący, nowy gatunek i wyjątkowy od innych korporacyjnych władców. Death Stranding Pełna Wersja dzieje się na post-apokaliptycznej Ziemi, którą Sam Bridges, główna postać, przemierza uratować cywilizację. Z drugiej strony część graficzna i animacyjna jest naprawdę godna pochwały. Jeśli szukasz rzetelnej recenzji gry Death Stranding Download, czytaj dalej.

Death Stranding PC

Death Stranding Pobierz rozpoczyna się w ponurej dystopii, a Sam ma przywrócić cywilizację do normy. Ponadto jego misją jest poszukiwanie ocalałych z apokalipsy i stworzenie nowej cywilizacji. W tym celu udaje się w wielką podróż przez różne niesamowite miejsca. Oprócz dołączenia do osób, które przeżyły, jest także odpowiedzialny za stworzenie sieci. Pomoże to ocalałym współdzielić komunikację i zasoby. Jednak niektórzy ludzie są gotowi dołączyć do tej grupy, a inni wręcz przeciwnie. Rozgrywka Death Stranding Pełna Wersja rozpoczyna się na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Bohater kontynuuje podróż na zachód, wykorzystując wszystkie dostępne zasoby. Gracz w grze Death Stranding Download może swobodnie podróżować po różnych krajobrazach na ścieżce i budować nowe miejsca od zera. Gra jest niesamowita pod względem graficznym, a użytkownicy są zaskoczeni oszałamiającymi lokalizacjami pokazanymi w grze. Death Stranding Skidrow oferuje płynne działanie na PC. Całość wygląda jak prawdziwy film animowany w wysokiej jakości. Każda postać została szczegółowo dopracowana. Możemy cieszyć się takimi detalami jak zmarszczki czy znamiona. W szczególności możesz doświadczyć najlepszych rozpoznawalnych głosów i twarzy bohaterów Normana Reedusa i Madsa Mikkelsena, którzy są twarzą Death Stranding Download. Tajemnicza rola Madsa Mikkelsena jest jedną z najciekawszych w historii gier. Istnieje postać dziecka o imieniu BB, z którym sam podróżuje w celu znalezienia ocalałych. Dziecko ostrzega go o otaczających go zagrożeniach, których bohater nie widzi. Jednak gra często ostrzega, że ​​BB należy traktować jak sprzęt, a nie człowieka. Ciekawą opcją jest możliwość budowania relacji emocjonalnej z dzieckiem w Death Stranding Pobierz. Gdy zaczyna ono płakać, zaczniesz drżeć i poruszać kontrolkami, aby uspokoić dziecko.

Death Stranding Skidrow

Styl Hideo Kojimy wprost wylewa się z Death Stranding Pełna Wersja. Prowadzenie historii w różnych kierunkach poprzez ustawienie całej gry jest bardzo proste. Gra podzielona jest na wiele rozdziałów, w których można znaleźć unikalne i dziwne postacie. Niektóre z nich to Fragile, Mama, Heartman i tak dalej, którzy mogą dostarczyć pamiętne wrażenia. Historia nie jest skoncentrowana, dopóki nie osiągniesz 10 godzin całkowitej gry. Chociaż są to niesamowite krajobrazy i pięknie nakręcone sekwencje akcji, to jeszcze nie wszystko co może zaoferować Death Stranding PC. Gracze przez całą rozgrywkę muszą podejmować mniej lub bardziej trudne decyzje. Na przykład możesz mieć wątpliwości, jak przejść przez obóz składający się z większej liczby wrogów, np. wybierając trudniejszą trasę przez góry. Podobnie musisz być bardzo ostrożny, nawet podczas chodzenia, ponieważ mały błędny krok może spowodować upadek Sama. Dlatego należy zachować ostrożność na całej trasie, aby uzyskać wysoką punktację. To irytujące uczucie można jednak odczuć tylko na początku, ponieważ reszta chwil w Death Stranding Pobierz jest niezapomniana.

Skąd pobrać Death Stranding

Jednym z najlepszych źródeł do pobrania Death Stranding Download jest nasza strona. Dlaczego warto w nią zagrać? Podsumowując, gra stoi na wysokości zadania w wielu aspektach. Nalęządo nich grafika, fabuła i doskonale zaprojektowani bohaterowie. Z drugiej strony, historia wydaje się poruszać trochę niejasnymi, niezgrabnymi sekwencjami walki czy rozpraszającymi wstawkami, co dla niektórych może być nużące. Jednak pod koniec gry zapomnisz, że jakiekolwiek pomniejsze błędy miały kiedykolwiek miejsce. Zalety Death Stranding Skidrow znacznie przewyższają liczbę ewentualnych wad, a najsilniejsze postacie pozwalają nam przeżyć niezapomniane chwile. Więc skąd pobrać Death Stranding Pełna Wersja? Najlepiej z naszej własnej strony internetowej. Wersja, którą Ci proponujemy, zawiera wszystkie DLC i dodatki premium, które dostępne są tylko w edycji limitowanej gry! To doskonały sposób na to, by w pełni poznać świat Death Stranding PC. Już dziś możesz zanurzyć się w postapokaliptyczny świat, gdzie walka o przeżycie toczy się każdego dnia i nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz