Doom Eternal

April 16, 2020

Doom Eternal skidrow powrócił jako kontynuacja Doom 2016, kontynuując dziedzictwo swoich poprzedników polegające na łączeniu starego i nowego w nadziei na ożywienie gatunku FPS. Chociaż Doom 2016 miał swoje wady, te początkowe pomysły służą teraz jako kręgosłup całkowicie nowej wizji tego, czym naprawdę jest Doom. Szybka walka, głośna broń i przerażające demony obfitują w ofertę 2016 roku. Producent znalazł idealną równowagę wraz z ulepszeniami technicznymi, które były obecne przez te ostatnie dziesięciolecia – i Doom Eternal download wykorzystał to w obfitości. Minęło ponad 25 lat od pierwszego Dooma, a Doom Eternal pobierz jest dokładnie tym, czym gra 2016 tak desperacko próbowała być. Elementy, które zadziałały w Doom 2016, są nadal obecne w nowej kampanii dla jednego gracza, ale wszystko zostało poszerzone o dodatkowe nowości i wiele unikalnych funkcji.


Główny bohater nie przestał walczyć z demonicznymi stworzeniami od swojej ostatniej przygody. Obecnie mieszka na ogromnym statku, który służy jako baza operacyjna odwiedzana między misjami. Historia zaczyna się od komunikatu ostrzegawczego, że piekło przybyło na Ziemię, a sytuacja z każdą chwilą się pogarsza. Twoim zadaniem w Doom Eternal pełna wersja jest znaleźć źródło tego problemu i je unicestwić, aby spróbować ocalić ludzkość, podróżując przez niebo i piekło.

Doom Eternal Download

Mimo że Doom Eternal PC stawia na opowiadanie historii, przerywniki są raczej krótkie, co daje mnóstwo czasu na zabijanie demonów i eksplorację każdego zakątka każdego poziomu w poszukiwaniu sekretów i sekretów. W ciągu 15 godzin, które zajmuje ukończenie kampanii, jesteśmy świadkami kilku momentów fabularnych z udziałem nowych i powracających postaci. Buduje to napięcie i dwuznaczność naszej misji, gdy zaczynamy dostrzegać konsekwencje ratowania ludzkości, a przepowiednie starożytnej cywilizacji zaczyna się spełniać. Główny bohater Doom Eternal skidrow poluje i zabija każdego, kto okaże się przeszkodą. Czyni to bez słowa, a jego działania często są makabryczne, a czasem zabawne, szczególnie podczas wspomnianych przerywników filmowych. Daje to bohaterowi poczucie autorytetu, które dobrze współgra z jego charakterystyką. Możemy zobaczyć, jak odwraca się od kogoś, kto próbuje go ostrzec po prostu przerywa mowę wroga, strzelając mu w głowę bez wahania.

Doom Eternal PC


W Doom Eternal download będziemy dźwigać zdecydowanie więcej żelastwa. Twój stary kombinezon zostaje zastąpiony zbroją, która dzięki wieżyczce na ramieniu może strzelać bombami lub służyć jako miotacz ognia. Przez cały czas można znaleźć również gotowe do użycia ukryte ostrze na prawym ramieniu. Kultowa strzelba z podwójną lufą jest teraz wyposażona w chwytak, ale w nie służy on do huśtania się na platformach. Zamiast tego pozwala na zmniejszenie odległości między Tobą a wrogiem. Co więcej, każda broń w Doom Eternal pobierz ma dwie modyfikacje, które zmieniają jej drugi ogień. Można go ulepszyć, a nawet opanować – wykonując wyzwanie – i zdobyć dodatkowe funkcje. Powracają również runy i możesz wybrać maksymalnie trzy z nich jednocześnie. Mogą dać ci przyspieszenie po zabiciu, egzekucje w zwarciu, które są bardzo efektowne (np. gdy łamiemy kości i szyje za pomocą naszego nowego ostrza) czy spowolnienie czasu. Prawie każdy aspekt Twojego bohatera może zostać ulepszony, i na szczęście istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Na każdym poziomie jest wiele przedmiotów, które można zdobyć, ale eksploracja nie jest już obowiązkowa.


Dodatkową atrakcją w Doom Eternal pełna wersja są areny bojowe, które są teraz sygnalizowane nawet na minimapie. Miały duże znaczenie w poprzedniej grze, ale konieczność aktywacji gniazda krwi za każdym razem przeszkadzało. Teraz, gdy tylko zbliżysz się do tego obszaru, istnieje duża szansa, że ​​wrogowie albo powitają cię kulami ogniowymi, albo będą walczyć ze sobą, gdy wkroczysz do walki. Walki te wydają się naturalne, a wszystkie areny są sprytnie zaprojektowane, aby ułatwić cofnięcie się lub wykonanie innego manewru w celu uzyskania przewagi nad wrogiem, używając platform do skakania i portali do nawigacji, ponieważ wszystko w zasięgu wzroku próbuje cię zabić.

Skąd pobrać Doom Eternal

Możesz pobrać Doom Eternal PC z naszej strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze gry były najwyższej jakości. Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć w odpowiedni link i zacząć pobieranie. Doom Eternal skidrow to jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat. Niewątpliwie przypadnie do gustu fanom wszelkiego rodzaju gier akcji. Doom Eternal download bawi nas na wiele sposobów, oferując odpowiednią liczbę nowych dodatków. Pozwala to zachować odpowiednie tempo rozgrywki na każdym poziomie. Zarówno w walkach z bossami, jak i w tajnych wyzwaniach z drobiazgowym projektowaniem poziomów, łączącym wszystko razem. Szereg poziomów trudności i konfigurowalny interfejs pozwolą Ci dostosować rozgrywkę do własnych preferencji. Niewątpliwie jest to gra, którą warto mieć w swojej obszernej bibliotece. Pobierz ją już dziś z naszej strony internetowej!

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz