Dragon Age IV

April 16, 2020

Studio BioWare stworzyło kolejną część sagi cRPG znaną jako Dragon Age. Pod względem budowy gra jest bardzo podobna do pierwszego cyklu. Zawiera jednak pewne ułatwienia, które z pewnością zauważą bardziej doświadczeni gracze. Jeśli uważasz się za jednego z nich, zdecydowanie powinieneś pobrać Dragon Age IV pełna wersja i cieszyć się zmodernizowanymi rzeczami oferowanymi przez producenta gry! Gra RPG jest dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

Thedas, kontynent w grze Dragon Age 4 Skidrow, pogrąża się w chaosie. Po inwazji mrocznych pomiotów, dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części sagi, królestwo Ferelden wciąż nie w pełni odzyskało siły. Z kolei Imperium Orlais jest zajęte wojną domową. Dodatkowo templariusze z całego kontynentu walczą z magami. Rozpoczyna się mroczna era wojny, w której wszyscy walczą ze wszystkimi. Śmiertelny świat i równoległy wymiar zwany Pustką zaczyna się jednoczyć, znikają granice między nimi. Nie oznacza to jednak, że będą żyć w pokoju. Demony atakują i tę inwazję można zatrzymać tylko dzięki Inkwizycji.
Głównym bohaterem Dragon Age IV Download.

Towarzyszą mu trzej nieustraszeni towarzysze. Ich zadaniem jest poznanie tożsamości osoby, która sprawiła, że na świecie pojawiły się potwory. To jedyna rzecz, która może powstrzymać Inkwizycję przed ocaleniem świata przed zgubą. Bardzo interesującym elementem w grze jest wątek romansowy. Bohaterowie są zaangażowani w różne relacje, romanse, relacje, a wszystko to podsumowuje sceny seksu. Inkwizytor jest bardzo ważną postacią w całej grze. Podejmuje wszystkie poboczne zadania, starając się jednak podążać głównym kierunkiem działania. Jednak nie wszystko jest całkowicie jednoznaczne moralnie, a niektóre decyzje wywołują sprzeczne uczucia. Bitwy wymagają od gracza dobrej taktyki i spostrzegawczości. Poszczególni bohaterowie muszą zastanowić się, jak współpracować ze sobą, aby osiągnąć wspólny cel – pokonanie wrogów. Gracz może dowodzić członkami naszego zespołu. Jest to możliwe na podstawie naszego doświadczenia i umiejętności taktycznych. Możemy również skupić się na jednej konkretnej postaci i walczyć z nią. Dzięki temu wszystko zależy od gracza na polu bitwy. Jeśli chcesz sprawdzić się w bitwie, pobierz Dragon Age IV i zobacz, co kryje się za tą wspaniałą opowieścią!

Dragon Age IV Pełna wersja

Gra fantasy jest dość wymagająca, twój sprzęt wymaga co najmniej czterordzeniowego procesora Intel z co najmniej 2,0 GHz, 4 GB pamięci RAM, 512 MB karty graficznej NVidia 8800 GT lub Radeon 4870 lub znacznie lepszej jakości dla wyższych ustawień. Gra jest przeznaczona dla systemu Windows 7 64-bitowego lub nowszego. Ponieważ gra jest pełna wulgaryzmów, scen seksu i przemocy, jest dostępna dla graczy w wieku 18 lat lub starszych. Jeśli jesteś wystarczająco dorosły, możesz pobrać Dragon Age IV pełna wersja na X360, PS3, XONE lub PS4 i cieszyć się niesamowitymi efektami, cudowną grafiką, doskonałą rozgrywką i niesamowitym silnikiem Frostbite znanym z wielu innych wybitnych tytułów, takich jak Mass Effect. Tysiące graczy oceniło grę sandbox bardzo pozytywnie, szczególnie pod względem zmian dokonanych w ramach dwóch poprzednich edycji. Zróżnicowana pogoda jako zmodernizowana funkcja z pewnością będzie dodatkową atrakcją w grze, czyniąc ją jeszcze trudniejszą!

Skąd pobrać Dragon Age IV

Dragon Age IV Skidrow jest tworzony przez kanadyjski oddział BioWare i dystrybuowany zgodnie ze standardem Electronic Arts. Epicka Dragon Age VI pełna wersja została wykonana ze znacznie większym rozmachem, a BioWare wykorzystywało mechaniki z wszystkich części z przeszłości. W grze do wyboru jest zarówno płeć, jak i rasa. Gracz może wcielić się w elfa, krasnoluda lub człowieka. Dodatkowo pojawia się także tajemnicza rasa Qunari.
Podstawowym celem gry jest zamknięcie podejrzanej szczeliny znanej jako Wyłom. Jest ona niebezpieczna dla świata, a tylko główny bohater jest w stanie to powstrzymać. Gracze wybierają również jedną z trzech klas łotrzyków, magów i wojowników, co pozwala na korzystanie z określonych umiejętności. Postać jest Inkwizytorem, a co za tym idzie, ma pewną władzę. Może osądzać ludzi i ich los.
Dragon Age IV Download nie jest grą w otwartym świecie. Jest podzielona na różne sekcje, które mogą być eksplorowane przez graczy i prezentowane w większej skali niż w grze Dragon Age II. Każdy region gry ma inne środowiska, takie jak góry, bagna i pustynie. Jeśli Ty także chcesz przekonać się, jak wspaniałą przygodą jest Dragon Age VI, pobierz tą grę z naszej strony. Oferujemy wersję ze wszystkimi DLC i najnowszymi łatkami. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że grasz w jedną z najwybitniejszych gier wszechczasów w najlepszej formie, w jakiej może ona być! Wszystkie nasze gry i pliki są przeskanowane i wolne od wirusów oraz podejrzanych plików. Każdego dnia staramy się dostarczać naszym użytkownikom najlepsze gry na PC i konsole, a Dragon Age IV Skidrow nie jest wyjątkiem!

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz