Dying Light 2

April 16, 2020

Techland zaangażował się w pracę nad Dying Light 2 Skidrow, z czego ucieszy się wielu fanów pierwszej części. Najgłośniejszym imieniem jest na pewno Chris Avellone, ojciec takich hitów jak Fallout 2 i Planescape Torment. Ponadto w skład zespołu, który stworzył grę, wchodzili ludzie, którzy przyczynili się do powstania Wiedźmina 3, w tym autorzy najlepszych zadań, takich jak wątek poświęcony Krwawemu Baronowi.
Dying Light 2 download nie będzie powiązane z fabułą z częścią pierwszą. To prawda, że ​​akcja odbędzie się w tym samym wszechświecie zdominowanym przez zombie (efekt epidemii wirusa), ale czas i miejsce akcji, a także postacie i scenariusz będą zupełnie nowe. Jeśli nie grałeś w jedynkę, nie musisz nadrabiać zaległości przed zagraniem w Dying Light 2 pobierz, choć oczywiście do tego zachęcamy. W nowej grze Techland przejdziemy o piętnaście lat do przodu w stosunku do poprzednika. Fabuła ma miejsce w fikcyjnej metropolii, której architektura będzie przypominać średniowiecze. Wiele miejsc i budynków będzie inspirowanych prawdziwymi zabytkami, takimi jak Zamek Praski w.. Pradze. Obszar gry ma być czterokrotnie większy niż w pierwszej części.

Dying Light 2 download

W Dying Light 2 PC elementy RPG zostaną mocno zaakcentowane. Obejmują wprowadzenie opcji, które będą miały wpływ na kontynuację i wygląd środowiska. Co ważne, ich konsekwencje nigdy nie będą oczywiste, więc nawet pozornie wspaniałe zachowanie może mieć godne ubolewania skutki. Chris Avellone już pokazał, że jest mistrzem scenariuszy nieliniowych. Podejrzewamy, że i tym razem pokaże, co potrafi.
Oczywiście będą też akcje – walka, strzelanie, wspinaczka lub bieganie po dachach. Parkour nadal będzie ważnym elementem gry Dying Light 2 pełna wersja, choć będzie wyglądać inaczej niż wcześniej). Ponownie pojawi się wyraźny rozdział na dzień, podczas którego będziemy mogli swobodniej podróżować po mapie i na noc, kiedy na ulicach miasta pojawią silniejsze, bardziej krwiożercze zombie. Będziemy mogli grać samemu, w trybie co-op(maksymalnie dla czterech osób, z których jedna będzie działać jako gospodarz) lub w trybie dla wielu graczy. Dying Light 2 skidrow do pobrania za darmo jest oparte na zastrzeżonej technologii Techland – C-Engine. Na pokazanych materiałach E3 produkcja wygląda naprawdę świetnie i nie możemy się doczekać kolejnej rozgrywki. Gra oczywiście została wydana na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dying light pełna wersja

Czego oczekiwać? Przede wszystkim Techland jest odpowiedzialny za całą pracę. Akcja Dying Light 2  download ma się odbyć 15 lat po tym, jak zombie opanują świat. Ludzkość nieustannie walczy o przetrwanie, niestety także walcząc między sobą. Coś, co zostało bardzo ciepło przyjęte, powinno zostać takie, jakie jest. Z tego powodu mechanika gry nie ulegnie radykalnym zmianom. Zdradzono jednak, że tym razem wybory gracza będą miały większy wpływ na dalszy bieg wydarzeń. Los ginącego miasta leży w twoich rękach. Każdy wybór ma znaczenie. Odkryj bezkompromisową kontynuację bestsellerowej gry w otwartym świecie, która stała się fenomenem gatunku. Gracze, którzy grali w pierwszą część serii prawdopodobnie nie będą musieli być zachęcani do sięgnięcia po Dying Light 2 pobierz. Niezdecydowanych powinny zachęcać materiały wideo, pierwszy z nich można zobaczyć już teraz.

Skąd pobrać Dying Light 2


Możesz zrobić to na przykład na naszej stronie internetowej. Jeśli zastanawiasz się skąd pobrać Dying Light 2, to właśnie jest najlepsze miejsce. Nasza instalka zawiera pełną wersję gry, a także wszystkie dodatki.  Jak już wspomnieliśmy, w przeciwieństwie do poprzedniej gry fabuła w kontynuacji biegnie własnym kursem, opartym na zasadach sandboxu. Oznacza to, że to gracz ma wpływ na historię gry, kształtując ją z każdą decyzją. Jeśli więc chcesz również kontrolować, co stanie się z tą niezwykłą historią, pamiętaj o wpisaniu frazy Dying Light 2 download i zobacz, jak każda z twoich decyzji wpływa na ogarniętą przerażeniem ludzkość.
Mechanikę gry można opisać jako dopracowaną i z dbałością o szczegóły; Wszystko dzięki Chrisowi Avellone, który jest prawdziwym profesjonalistą w grach RPG. Działamy w bardzo rozległej lokalizacji. Interesujące jest to, że mapa jest czterokrotnie większa niż w poprzedniej grze. Ale to nie wszystko. Podobnie jak jej poprzednik, gra pozwala nam walczyć nie tylko zombie – które są znacznie bardziej agresywne w nocy – ale także z ludźmi, którzy często wykazują znacznie większą agresję niż nieumarli.


Mocna strona Dying Light 2 PC polega na złożonym systemie walki w zwarciu, dzięki któremu możemy (dosłownie) wysadzać wrogów na kawałki. Nasza broń, w większości przypadków do walki w zwarciu, może być dowolnie modyfikowana. Ich skuteczność podbija zdolność naszego bohatera do wykonywania różnych akrobacji w stylu parkour. Grafika w grze jest naprawdę efektowna i wyróżnia się ciekawą i dobrze zaprojektowaną animacją. Cykl dnia i nocy ma również duże znaczenie, ponieważ wpływa na zachowanie naszych przeciwników. Przed pobraniem gry warto obejrzeć zwiastun.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz