Pobierz Grand Theft Auto San Andreas

December 28, 2019

Grand Theft Auto: San Andreas do pobrania to wspaniała gra akcji. Jest rozwijana pod szyldem Rockstar Games, najlepszego programisty w Google Play. Jakiś czas temu powstała jej wersja na system Android. Czym właściwie charakteryzuje się klasyczna odsłona serii Grand Theft Auto?
Historia zaczyna się, gdy główny bohater Carl Johnson powraca do miasta, po tym jak pięć lat temu uciekł przed ciężarem swojego życia. Jego życie w Los Santos (stan San Andreas) było bardzo ciężkie, ponieważ miasto to pękało od korupcji, narkotyków i wojen gangów. Historia rozgrywa się na początku lat 90.,w których jego rodzina rozpadła się, gdy jego matka została zamordowana. Kiedy Carlwraca do swojego miasta, skorumpowani policjanci wrabiają go w zabójstwo szanowanego funkcjonariusza. Teraz musisz uratować jego rodzinę i siebie przed wrogami i przejąć kontrolę nad ulicami. Grafika została zremasterowana i możesz cieszyć się jej nowszą wersją. Podsumowując, Grand Theft Auto: San Andreas za darmo to jedna z najlepszych części serii GTA.

Cechy Grand Theft Auto: San Andreas Android

Poniżej znajdują się ekscytujące funkcje gry, których doświadczysz w Grand Theft Auto: San Andreas Android.

– To niesamowita przygodowa gra akcji.

– Ma bardzo dobrze napisaną historię.

– Postacie są charakterystyczne i można się z nimi utożsamić.

– Dodano nową broń.

– Grafika jest fantastyczna.

– Gra jest obsługiwana przez wszystkie wersje Androida od 3.0 w górę, warto jednak zadbać o odpowiednie parametry telefonu, by móc grać komfortowo I bez przeszkód.

Jesteś podekscytowany grą? Kliknij poniższy przycisk i pobierz Grand Theft Auto: San Andreas Android. Jest to bezpośredni link do GTA San Andreas w wersji na Androida.

Przed zainstalowaniem gry wyłącz WiFi i dane mobilne. Możesz je włączyć później, gdy gra zacznie działać poprawnie.

Grand Theft Auto: San Andreas do pobrania – jak wyżej wspomnieliśmy – jest już dostępna na urządzeniach z Androidem. Po tylu latach masz szansę przypomnieć sobie ekscytujące strzelaniny, drogie samochody i piękne dziewczyny!

Gdzie pobrać Grand Theft Auto: San Andreas Android

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie pobrać Grand Theft Auto: San Andreas android. Można to zrobić chociażby na naszej stronie – mamy szybkie serwery, które są dodatkowo szyfrowane. Nasze pliki zostały przeskanowane wszystkimi programami antywirusowymi i nie ma tam żadnych wirusów!
Po pobraniu Grand Theft Auto: San Andreas Android spotkasz Carla Johnsona, który wraca do swojego rodzinnego miasta po tym, jak został niesprawiedliwie oskarżony o morderstwo. Jednak po 5 latach odkrywa, że ​​jego matka zmarła, a jego starszy brat jest wpływowym przywódcą gangu przestępczego. Jednocześnie bracia starają się otworzyć nowy biznes i prawie nie mają czasu na radzenie sobie z problemami. Carl jest zmuszony współpracować z policją, przejąć rodzinny biznes i rozwiązać wiele problemów.
W trakcie gry masz do dyspozycji szereg różnych misji, z których każda jest powiązana fabularnie z poprzednią. Dzięki misjom otrzymasz pieniądze i punkty reputacji. Podobnie jak w wersji komputerowej, masz możliwość zwiększenia umiejętności Carla i zmiany praktycznie wszystkich elementów jego wyglądu, ponieważ dostępne są bary z przekąskami, fryzjerzy, sklepy odzieżowe i inne. Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas Android, a przekonasz się, jak bardzo możesz wpływać na wygląd swojego bohatera. Za dużo zjesz? Staniesz się gruby i będziesz musiał spalić tłuszcz na siłowni! Często dźwigasz sztangę? Twoje mięśnie zaczną rosnąć! Ponadto gra proponuje kilkaset różnych kombinacji ubrań i fryzur – dzięki temu Carl Johnson może wyglądać tak, jak go sobie wyobrażasz. Żadna wersja GTA nie miała tak wielu możliwości customizacji bohatera, nawet najnowsze GTA V!

Pobierz Grand Theft Auto San Andreas Android

Zarządzanie grą odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się na touchpadzie. W porównaniu z wersją komputerową będziesz musiał dostosować się do nowego sterowania, ćwiczyć chodzenie i kierowanie pojazdem.
W wersji Grand Theft Auto: San Andreas Android grafika i styl pozostają takie same. To jest to samo miasto, ci sami bohaterowie i samochody, ale mimo to zaszły pewne zmiany. Jakość grafiki i szczegóły są nieco ulepszone w porównaniu do wersji na PC. Znaczące zmiany są zauważalne w kolorach i oświetleniu. Istnieje również możliwość dostosowania grafiki. Na urządzeniach z Androidem rzadko można znaleźć gry z fascynującą rozgrywką i dobrą grafiką, ale Grand Theft Auto: San Andreas za darmo to właśnie taka gra!
Każdy szanujący się gracz powinien wiedzieć, gdzie pobrać Grand Theft Auto: San Andreas Android, a zwłaszcza fani serii. Bądź pewien, że nie czeka Cię rozczarowanie i będziesz mógł grać w ulubioną grę przez wiele miesięcy bezpośrednio na smartfonie lub tablecie. Warto również zauważyć, że ta wersja gry na Androida ma pełne wsparcie dla różnych języków, zapewnia zapisywanie rozgrywki w chmurze i da Ci możliwość słuchania twoich piosenek zamiast standardowych. To ta sama przygoda, tylko w odświeżonej i mobilnej wersji! Warto? Warto!

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz