Serious Sam 4: Planet Badass

April 16, 2020

Oto kolejna odsłona gry FPP stworzonej przez Croteam Studio z Chorwacji. Jeśli podobały Ci się poprzednie, pobierz Serious Sam 4: Planet Badass Download, a na pewno się nie rozczarujesz. Według recenzentów nie chodzi tylko o zainteresowanie poprzednimi udanymi częściami, ale także o oryginalną i ulepszoną wersję kooperacji, która po prostu kontynuuje klimat poprzednich części. To świetna wiadomość, ponieważ dobrych gier nigdy za wiele. Jaka jest zatem atmosfera Serious Sam 4: Planet Badass PC, PlayStation 4, Xbox One? Cóż, jest twardy facet walczący z różnego rodzaju potworami, są dynamiczne finishery i krwawe strzelaniny. Jest także ogromna otwarta mapa, która zapewnia ogromną liczbę przeciwników, z którymi nasz bohater musi sobie poradzić. Brzmi naprawdę dobrze. I wygląda na to, że wielu graczy utknie godzinami w tym kolorowym i niebezpiecznym, choć nieco humorystycznym wszechświecie. Premiera gry Serious Sam 4 Planet Badass Skidrow miała miejsce w 2019 roku.

To gra akcji w klimacie science fiction. Oczywiście FPS, czyli strzelanka z pierwszej osoby. Fabuła rozgrywa się w czasie poprzedzającym trzecią część. Okazuje się jednak, że jest znacznie bardziej dojrzała niż w poprzednich edycjach. Twórcy zrezygnowali z bardzo naiwnej wizji świata i pokazali głównego bohatera nieco inaczej niż przedtem: nie jest on tylko twardym bohaterem z nadmierną ilością testosteronu. Chociaż nie da się powiedzieć, że nie ma mięśni. Jeśli marzysz o takiej rozgrywce, wykorzystaj nasz link do Serious Sam 4 Planet Badass download i zostań potężnym siłaczem walczącym z potworami.
Choć może to zabrzmieć dziecinnie, jedno jest pewne: gra jest ekscytująca i wciągająca, dlatego warto ją zainstalować. Warto również wspomnieć, że mechanika gry jest bardzo podobna do poprzednich części Serious Sam. Cel niewątpliwie pozostaje ten sam: za pomocą różnych rodzajów broni eliminuj wrogów, tj. wszelkiego rodzaju potwory. Ale jest różnica – to otwarta mapa struktury. W rezultacie gracz ma więcej miejsca do poruszania się, a na swojej drodze spotka o wiele więcej potworów niż w poprzednich edycjach. I to z pewnością duża zaleta.

Wymagania systemowe Serious Sam 4: Planet Badass

Minimalne:

 • GPU: NVIDIA GeForce GT 730 v2 lub lepsza.
 • RAM: 2 GB pamięci systemowej.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy) i nowszy.
 • Procesor: Intel Core  i3-560 3,3 GHz lub lepszy.
 • GPU RAM: 1 GB pamięci wideo.
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: 15 GB.
 • DX: DirectX 9.0.

Rekomendowane:

 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub lepsza.
 • RAM: 8 GB pamięci systemowej.
 • System operacyjny: Windows 7 i nowszy (64-bitowy).
 • Procesor: Intel Core i7-860 Quad 2,80 GHz lub lepszy.
 • GPU RAM: 2 GB pamięci wideo.
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: 15 GB.
 • DX: DirectX 11.

Serious Sam 4 Planet Badass PC

W grze wykorzystano technologie takie jak przechwytywanie ruchu i fotogrametria, dzięki czemu grafika Serious Sam 4: Planet Badass PC (i nie tylko na PC) jest na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli więc podoba Ci się fabuła i lubisz gry z ładną grafiką, wejdź na naszą stronę i pobierz Serious Sam 4: Planet Badass download i ciesz się dobrą grą. W porównaniu z grafiką w trzeciej części, ta w części czwartej jest znacznie bardziej realistyczna, co czyni ją po prostu przyjemniejszą. Kolejną zaletą jest to, że Serious Sam 4 Planet Badass jest o wiele bardziej kolorowy niż poprzednie. Idealnie pasuje do całej fabuły, a także do atmosfery produkcji. Fani strzelanek FPS z pewnością będą zadowoleni. Pomysły zrealizowane w Serious Sam 4: Planet Badass Skidrow są naprawdę interesujące i wciągające. Gra jest dostępna zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i online w trybie dla wielu graczy, dzięki czemu może być świetną formą zabawy ze znajomymi.


W miarę postępów gry spotykamy się z innymi ocalałymi, z których jeden zrzuca karabin snajperski z wieży kościelnej, aby Sam mógł skutecznie zabijać potwory. Niedługo potem lądujemy na polu kukurydzy na kombajnie, słuchając wesołej melodii banjo. Sprawia to, że mroczny klimat apokalipsy przeplata się z elementami humorystycznymi.

Skąd pobrać Serious Sam 4 Planet Badass Skidrow

Pobierz Serious Sam 4 Planet Badass PC już dziś i ciesz się niesamowitą rozgrywka, jaką oferuje ta gra! Fabułą zajęli się się Jonas i Verena Kyratzes. Jonas wcześniej współpracował z Croteam przy The Talos Principle, ale pewne wydarzenia sprawiły, że na tamtym etapie zakończyli współpracę.
Pod względem struktury gry, pomimo ogromnych poziomów, Croteam pragnie zaznaczyć, że Serious Sam 4 Planet Badass nie będzie grą z otwartym światem. Zespół porównuje ją do Uncharted 4, z dużymi mapami, które można eksplorować w celu misji pobocznych lub poszukiwania easter eggów. Ostatecznie istnieje jednak liniowa ścieżka misji, którą należy podążać, a rozległe przestrzenie na poziomie 128 km x 128 km są przeplatane mniejszymi mapami. Twórcy korzystają z tej technologii, aby przedstawić nową przygodę Sama na brutalnie większą skalę i opowiedzieć historię, zamiast budować grę wokół technicznych nowinek.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz