Snapchat Bot

December 17, 2019

Czy zauważyłeś kiedyś, że profile Snapchat mają przypisany wynik znany jako Snapchat Score? To liczba, której celu nie zna większość ludzi. Wiedzą tylko, że im więcej snapów wysyłają, tym bardziej rośnie ich wynik. Wysyłanie snapów jest dość prostym sposobem na zwiększenie wyniku, ale co tak naprawdę daje ten wynik i jak go zwiększyć szybciej? W końcu niektórzy użytkownicy Snapchata mają wyniki powyżej setek tysięcy. Uzyskanie takiej ilości Scores może wydawać się niemożliwe, ale nie martw się, istnieje co najmniej kilka sposobów na szybkie uzyskanie wyniku, a jednym z nich jest nasz Snapchat Bot.

Każdy ma wynik Snapchata, ale nie każdy wie, jaki jest jego cel. W rzeczywistości liczba punktów na Snapie nie ma swojego podstawowego celu, to po prostu liczba, która rośnie wraz z liczbą wysyłanych snapów. Ma on przede wszystkim wartość wizerunkową.
Snapchat Score mówią Ci, jak aktywna jest osoba na Snapchacie. Duża ilość punktów zwykle wskazuje na to, że użytkownik jest na Snapchacie całkiem sporo, a także wysyła znaczną liczbę snapów do swoich znajomych. Jest to dowolna liczba, którą możesz powiększać wysyłając i oglądając snapy – możesz nawet stworzyć grę z przyjaciółmi, próbując pobić ich wynik! Ilość punktów ma sens również z punktu widzenia marketingowego – duża ich ilość buduje zaufanie dla Twojej marki.

Jak rosną Snapchat Scores?

Snapchat wprost powiedział, że twój wynik Snapchata to liczba, która wzrasta w zależności od ilości wysłanych i odebranych snapów. Zasadniczo otrzymujesz jeden punkt za wysłanie zdjęcia i jeden punkt za jego obejrzenie. Nie dostajesz żadnych punktów za oglądanie historii Snapchata. Jeśli jednak wyślesz tego samego snapa do grupy osób jednocześnie, nadal otrzymasz tylko jeden punkt. Wzór na obliczanie liczby Snapchat Scores uzyskanych z każdego zdjęcia jest specyficzny. Na przykład niektóre snapy przyznają Ci wiele punktów, podczas gdy inne przyznają Ci tylko jeden. Warto zauważyć, że Snap wydaje się dość często zmieniać formułę obliczania wyniku Snapchata, więc nigdy nie ma solidnego, niezmiennego powodu na wzrost Twojego wyniku. Warto zatem zarejestrować się odpowiednimi narzędziami zwiększającymi poziom punktów, jak na przykład stworzony przez nas Snapchat Bot. Jest to w 100% bezpieczne narzędzie, dzięki któremu możesz zwiększyć ilość swoich Scores bez ryzyka i konieczności mozolnego budowania autentyczności swojego profilu.

Jak zwiększyć Snapchat Scores

Możesz zwiększyć swój wynik Snapchata tak szybko, jak to możliwe, aby pokonać wynik znajomych – na szczęście dla ciebie istnieje szybki sposób, aby to zrobić. Nadal musisz zainwestować nieco czasu w Snapchata, aby zwiększyć swój wynik, ale ten Snapchat Bot sprawi, że Twój wynik będzie rósł znacznie szybciej.
Pierwszym krokiem jest wejście w link na naszej stronie – nasz mod działa w 100% online i nie trzeba go pobierać na swoje urządzenie. Pozwala to uniknąć konieczności ściągania niebezpiecznego i szkodliwego oprogramowania, które często pojawia się w przypadku „zhakowanych” wersji Snapchata lub plików modyfikujących oryginalną aplikację. Jest to niebezpieczne nie tylko pod względem wirusów – administracja bardzo szybko zorientuje się, że z naszą aplikacją jest coś nie tak i zablokuje nam konto. Nasza formuła opiera się całkowicie na stronie online, dlatego możemy nazwać Snapchat Bot bezpiecznym.
Jesteś w jakiejś grupie na Snapchacie? Teraz możesz rozpocząć wysyłanie do niej snapów. Zdjęcie do każdej osoby w grupie da Ci jeden punkt za każdą osobę, do której wysyłasz snap. Oryginalna wersja Snapchata pozwala tylko na jeden punkt, nawet jeśli wysłałeś tego samego snapa do wielu osób. Załóżmy, że masz w znajomych dwadzieścia osób i posiadasz naszego Bota. Wysyłasz zdjęcie do tej grupy i dostajesz dwadzieścia punktów za jedno zdjęcie! Zrób to wiele razy, a zobaczysz, jak szybko możesz zwiększyć swoje Snapchat Scores.

Snapchat Scores

Oczywiście możesz zwiększyć swój wynik Snapchat w staromodny sposób, czyli po prostu więcej korzystać ze Snapchata! Zrobienie tego w ten sposób ma swoje zalety, gdyż pozwala Ci stać się bardziej aktywnym, a tym samym zacząć zyskiwać realne doświadczenie na Snapchacie, a następnie potencjalnie osiągnąć status influencera i zacząć zarabiać na pokazywaniu reklam na Snapchacie swoim obserwującym. Można jednak zrobić to również szybciej, korzystając z naszego Snapchat Bot.
Ta sztuczka jest niezwykle łatwa do zrobienia. Konfiguracja zajmuje kilka minut, ale kiedy już to zrobisz, możesz łatwo zwiększyć swój wynik Snapchat do 100 punktów na minutę lub więcej. Jak najszybciej zwiększyć swój Snapchat Score?
Jest wiele zalet, które wynikają z posiadania dużej ilości punktów na Snapchacie. Szczególnie istotne jest to wówczas, gdy staramy się o status influencera lub promujemy własną markę. Wysoki wynik sprawia, że nasze konto jest bardziej wiarygodnie i chętniej przyciąga nowych użytkowników, tym samym stopniowo zwiększając naszą popularność. Zdobycie większej ilości punktów – szczególnie na początku – może być trudne, dlatego zalecamy nasz Snapchat Bot.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz