Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

April 16, 2020

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Download to strzelanka RPG z perspektywy pierwszej osoby, która rozgrywa się w słynnym uniwersum World of Darkness, zbudowanym na bardzo fantazyjnej konwencji. Produkcja jest kontynuacją kultowego tytułu od 2004 roku i oferuje bardzo podobne podejście do rozgrywki. Za stworzenie tej nazwy odpowiada Studio Hardsuit Labs, ale w prace zaangażowani są także niektórzy programiści z pierwszej części oraz słynny programista Chris Avellone. Wydawcą jest Paradox Interactive. Gracz wciela się w nowonarodzonego wampira, który będzie uczestniczył w bezlitosnym konflikcie o władzę w mieście Seattle. Przetrwanie wymaga sojuszy z wieloma potężnymi krwiopijcami i odkrycia spisku leżącego u podstaw wojny między potężnymi frakcjami nieumarłych. W grze spotykamy także bohaterów znanych z poprzedniej gry. Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Skidrow to gra RPG, w której obserwujemy akcję z pierwszej osoby, choć w niektórych przypadkach istnieje jednak możliwość zobaczenia swojej postaci. Poruszaj się po niebezpiecznych uliczkach i budynkach Seattle, wykonuj zadania, zbieraj przedmioty, a także nawiązuj relacje z postaciami niezależnymi – przede wszystkim z przedstawicielami społeczności wampirów.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Download

Warto zauważyć, że w grze Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Pobierz sojuszników należy dobierać ostrożnie, ponieważ każda osoba ma ukryte motywy oraz wampiryczne gry i intrygi, które charakteryzują się wyjątkową bezwzględnością. W grze jest kilka różnych frakcji, które różnią się historią i celami. Tylko od nas zależy, po której stronie konfliktu się opowiemy, a przyjęte wybory nie zostaną łatwo zapomniane. Produkcja oferuje dynamiczny system walki, w którym ważną rolę odgrywają tak zwane nadprzyrodzone moce dyscyplin, których użycie wymaga spożywania krwi. W miarę postępów w grze gracz może rozwijać umiejętności i atrybuty swojej postaci, aby stopniowo stawała się silniejsza.
Jak już wspomnieliśmy, w Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 PC zaczynamy od miasta zagubionych aniołów na północny zachód od Pacyfiku – Seattle. Tutaj społeczność wampirów została podzielona, ​​a kilka frakcji walczy o władzę jednocześnie. Na początku Bloodlines 2 twoja postać zostaje pochwycona przez grupy wampirów porywających i przymusowo zmieniających ludzi w wampiry. Według wampirzego prawa nie można zmieniać ludzi w wampiry bez pozwolenia Primogena (przywódcy klanu) lub Księcia (władcy miasta). Jeśli zostaniesz złapany, zwykle oznacza to ostateczną śmierć zarówno ojca, jak i ich dziecka.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Pobierz

Camarilla była kiedyś frakcją, która miała całą społeczność wampiry i karać te stworzenia za złamanie Maskarady. Ale w Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Pełna Wersja Camarilla nie ma takiej mocy, jaką kiedyś miała. Zniknęli starsi przywódcy Camarilli – większość z nich została wezwana przez istotę zwaną Beckoning. Ponieważ w wielu miastach na całym świecie brakuje teraz Primogenów i Książąt, ich drzwi są otwarte dla rywali z przeciwnych frakcji. Miasta takie jak Seattle są dojrzałe do przejęcia, pozostawiając nawet nowo powstałemu wampirowi możliwość ustanowienia władzy nad miastem.
Biorąc pod uwagę kontrowersje wokół piątej edycji, trudno jest spekulować, jak ściśle, jeśli w ogóle, Hardsuit Labs i Paradox będą trzymać się tego kanonu. Witryna Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Skidrow wspomina, że ​​gracze będą mogli spotkać dawnych założycieli krwi obecnych od początku miasta, więc może niektóre stare wampiry nadal są w pobliżu. Rozgrywka zajmie około 25-30 godzin, w zależności od Twojego stylu gry. Ponadto styl gry będzie znacznie różnił się w zależności od wybranego przez Ciebie klanu. Każdy z nich ma własne moce i zdolności, dlatego też jest to gra, którą można przechodzić wiele razy i na zupełnie różne sposoby. Podobnie jak w pierwszej części, będzie tu także rozgałęziona narracja i wiele zadań pobocznych, więc twórcy zachęcają do wielu rozgrywek. I, podobnie jak Bloodlines 1, cała gra odbędzie się w nocy.

Skąd pobrać Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Jednym z pewnych źródeł, z których bezpiecznie można pobrać Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Download jest nasz portal. Gromadzimy i udostępniamy tu liczne gry, z których potem mogą korzystać nasi użytkownicy.
W przeciwieństwie do pierwszej części, która ograniczała customizację twojej postaci do wybranego przez ciebie klanu, wygląda na to, że tworzenie postaci w grze Bloodlines 2 będzie bardziej rozwinięte. Nieoficjalna łatka dodała możliwość wyboru tła twojej postaci w pierwowzorze, ale nie miało to większego wpływu na ogólną historię. Tym razem to się zmieni. Integralnym elementem tej historii jest możliwość wyboru, kim jesteś w swoim życiu. Jeśli powiesz, że byłeś policjantem lub koronerem i wejdziesz na komisariat policji – tamtejsi ludzie zareagują na Ciebie inaczej niż wtedy, gdy byłeś kimś innym. To dodatkowy smaczek, dla którego warto zagrać w Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 Download.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz