Warcraft 3 Reforged

April 16, 2020

Blizzard Entertainment wrócił po raz kolejny, aby dostarczyć fanom tego, czego szukają. Warcraft 3 Reforged Download jest dostępny dla starej i nowej generacji, aby każdy mógł zagrać w tą niesamowitę grę fantasy. W porównaniu do oryginału, w remake’u zaimplementowano ulepszoną oprawę dźwiękową i wizualną oraz oczekiwane zmiany retconu w fabule. Dziedzictwo gry jest kontynuowane od momentu jej powstania w latach 90. Blizzard wypuścił wiele hitów, takich jak seria Diablo, seria Starcraft i sama seria Warcraft. Uruchomił także MMORPG, World of Warcraft, na wzór serii Warcraft. Seria gier okazała się jedną z najlepszych w historii. W Warcraft odbywają się różne turnieje, przy czym najpopularniejszy i najbardziej opłacalny jest Poziom 1. Ostatnia część, Battle of Azeroth, sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy pierwszego dnia. Z liczb wynika, że ​​mimo wszystko gra MMO ma ponad dekadę. Społeczność graczy z niecierpliwością czeka na aktualizację serii. Blizzard wydaje zatem kolejną grę, aby nie rozczarować fanów i utrzymać grę przy życiu. Wydarzenia w grze Warcraft 3 Reforged PC odbywają się w Azeroth i na całym świecie. Jest to fabuła o wysokiej fantazji i początkowo pokazuje tylko Wschodnie Królestwa. Narody te były zamieszkane przez ludzi i pół-ludzi, a poprzez portal przetransportowano tam hordę złych orków. W grach ujawniono, że orki pochodzą z planety Draenor, która jest teraz w ruinie i nazywa się Outland.

Warcraft 3 Reforged PC

Bitwa w pierwszych kilku grach serii Warcraft koncentruje się na bitwach między Orkami a „Sojuszem” ras ludzkich i pół-ludzkich. Ponieważ gra była kontynuowana w kolejnych częściach, inne części Azeroth zostały ujawnione. Kontynenty te obejmowały Kalimdor, Pandaria, Kul Tiras, Zandalar, Northrend i Broken Isles. Po ujawnieniu kontynentów gra dodała także więcej ras i frakcji, jak w przypadku Warcraft 3 Reforged Pobierz. W różnych wersjach gry główni bohaterowie należą do Przymierza lub Hordy. Inne rasy i frakcje mogą być wrogie lub przyjaźnić się z rasami centralnymi. Głównymi rasami w Sojuszu są Ludzie, Nocne Elfy i Krasnoludy. Orkowie byli jedynymi złoyńcami na początku, ale w miarę postępu gry wprowadzono inne rasy, takie jak Gobliny, Krwawe Elfy czy Trolle. Poprzednie gry poszerzały fabułę, a nawet kontynuowały historię. Więcej ras, kontynentów, historii, bohaterów i tego, co nie zostało dodane do poprzednich gier. Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja jednak nie ma na celu znacznego rozszerzenia. Podstawowym celem jest poprawa wyglądu. Postacie będą bardziej dopracowane, a mapy i ekrany ładowania będą wczytywały się sprawniej. Gra jest zremasterowaną wersją The Frozen Throne i Reign of Chaos. Deweloperzy nazwali to tak samo jak oryginał, z nowymi ulepszeniami. Dlatego gracze i entuzjaści mogą spodziewać się kilku zmian retcon w fabule z lepszym dźwiękiem i grafiką.

Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja

Warcraft 3 Reforged PC ma na celu zapewnienie lepszego ogólnego doświadczenia i przygotowanie sceny dla przyszłych wersji. Dzięki ulepszonym projektom, przerywnikom filmowym, lepszym postaciom itp. gra zaspokoi starych fanów, a także zapewni wymaganą w nowej generacji aktualizację i jakość. Starszą serię Warcraft można przesyłać strumieniowo na konsole. Niestety nie ma możliwości grania w MMO Warcraft na konsoli do gier. Użytkownicy mogą zalogować się do identyfikatora swojej konsoli za pośrednictwem komputera i przesyłać strumieniowo starszą grę, ale sam w sobie Warcraft nie został nigdy przeniesiony na konsole.
Dlatego użytkownicy mogą pobrać Warcraft 3 Reforged Skidrow i starszą wersję Warcraft, aby przesyłać strumieniowo grę na konsole. Aby tak się stało, będą musieli wprowadzić pewne modyfikacje, a proces będzie można sprawdzić online. Dlatego w MMO Warcraft można grać tylko na PC.


Skąd pobrać Warcraft 3 Reforged?

Gra zostanie wkrótce wydana przez Blizzard na całym świecie. Grę można kupić online lub w pobliskim sklepie, a także pobrać z naszej strony. Gracze niekoniecznie muszą wydawać na płytę CD z grami. W grę można grać za darmo na PC. Gdy tylko gra zostanie wydana w sklepach, Warcraft 3 Reforged PC można pobrać z Internetu. Gracze mogą grać w poprzednie części, a wszystkie z nich można pobrać bezpłatnie z Internetu. Gracze będą musieli poszukać najlepszej strony internetowej zawierającej Warcraft 3 Reforged Download bez złośliwego oprogramowania, a następnie plik można pobrać i zainstalować bez żadnych zakłóceń. Przykładem jest nasza strona, gdzie możesz pobrać Warcraft 3 Reforged już teraz! Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć w link i rozpocząć pobieranie. Gra nie waży tak dużo, jak inne współczesne tytuły AAA, pobierzesz ją zatem stosunkowo szybko. Zrób to już dzisiaj i zanurz się w tym niesamowitym świecie, jaki wykreowało genialne studio Blizzard! Wymagania sprzętowe Warcraft 3 Reforged Pełna Wersja nie są wygórowane, dlatego też gra powinna działać nawet na Twoim nieco starszym PC! Z naszych gier skorzystało już wielu zadowolonych graczy, a Ty możesz do nich dołączyć!

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz