Wasteland 3

April 16, 2020

Szukasz klasycznej, turowej gry RPG w postapokaliptycznym klimacie? Pobierz Wasteland 3 i sprawdź najnowszą produkcję niezależnego studia inXile Entertainment. Gra dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One z pewnością Cię zachwyci i sprawi, że będziesz chciał sprawdzić każde możliwe zakończenie. Jak zaczyna się cała historia? W bardzo interesujący sposób. Gracz ląduje w Kolorado, w miejscu całkowicie zlodowaciałym. Okazuje się jednak, że mieszkańcy tych ziem nie wiedzą o istnieniu ludzi zwanych Pustynnymi Strażnikami. Zadaniem graczy jest zaradzenie tej sytuacji i stworzenie pozycji elitarnej jednostki od zera na zamarzniętym terytorium. Znacznym problemem w grze Wasteland 3 PC jest fakt, że gracz staje się członkiem drużyny November należącej do Rangersów, których ekipa została wcześniej zamordowana. Bohater musi więc podjąć się samodzielnej odbudowy swojej pozycji. Jak to się odbywa? To proste – bohater przyjmuje różne misje i rozkazy, a także wykonuje zadania poboczne, które budują jego status. Podejmowane decyzje są często bardzo ważne, ponieważ w dużej mierze wpływają na to, co stanie się później i na to, jak zakończy się misja członka zespołu November. Wasteland 3 Skidrow oferuje więc kilka różnych scenariuszy zależnych od decyzji gracza na wielu etapach. Jeśli chcesz mieć wpływ na przebieg gry i lubisz klimat postapo, sprawdź nasz Wasteland 3 download. Zostań Pustynnym Łowcą walczącym o odbudowę pozycji elitarnej jednostki na terytorium lodowym w Kolorado. Z pewnością będzie to niezwykła i wciągająca przygoda.

Wasteland 3 download

Twórcy udostępnili Wasteland 3 download na komputery PC, XONE lub PS4 i jest ona dostępna w wielu wersjach językowych. Podstawą rozgrywki jest eksploracja różnych lokacji i walka z przeciwnikami. Warto zauważyć, że wszystkie walki z przeciwnikami są turowe. Ale ten system rozgrywki został ulepszony, umożliwiając korzystanie z umiejętności zespołu. Dzięki czemu można stosować bardziej rozbudowane ataki i zagrania taktyczne. Oprócz standardowych rozwiązań gracz może rozwiązać niektóre sytuacje za pomocą dialogów. Również podczas rozmów w Wasteland 3 pełna wersja możemy skorzystać z niektórych metod, które pomagają osiągnąć założone cele. Gra ma tryb solo, a także umożliwia kooperację z partnerem. Jeśli więc szukasz gry do zabawy z przyjaciółmi, pobierz Wasteland 3 i wraz ze znajomymi zostańcie Pustynnymi Strażnikami.
Możliwa jest również rozgrywka wieloosobowa. Pamiętaj jednak, że decyzje podejmowane podczas takiej gry mają wpływ na obu graczy. Gra działa na nowym silniku Unity, który był już używany w drugiej części cyklu. Wasteland 3 PC jest wysoko oceniany, wielu użytkowników jest zachwyconych rozwiązaniami w najnowszej wersji. Oznacza to jedno: warto zagrać w tę grę i zanurzyć się w intrygującą historię. Zalecane wymagania systemowe Wasteland 3: Intel Core i7-860S Quad @ 2,53GHz, 25 GB miejsca na dysku twardym, 2 GB pamięci wideo, NVIDIA GeForce GTX 770, 8 GB RAM (pamięć systemowa), DirectX 11, Windows 7 (64-bitowy) lub nowszy. Po uznanym przez krytyków zwycięzcy Game of the Year 2014, Wasteland 2, seria RPG, która była pionierem postapokaliptycznego gatunku gier wideo, powraca wraz z Wasteland 3 download.

Wasteland 3 PC

W Wasteland 3 dowodzisz oddziałem Pustynnych Strażników, stróżami prawa w świecie postnuklearnym, próbując odbudować społeczeństwo z popiołów. Ponad sto lat po tym, jak spadły bomby, toczysz przegraną bitwę o przetrwanie ukochanej Arizony. W centrum fabuły pojawia się samozwańczy patriarcha z Kolorado, który obiecuje pomoc. Musisz jednak wykonać misje, którą może powierzyć tylko komuś z zewnątrz – uratować swoje ziemie przed ambicjami swoich trzech krwiożerczych potomków.


W Wasteland 3 pełna wersja zostajesz wysłany na desperacką wyprawę od piekących pustyń do zaśnieżonych gór, by zacząć od zera, budować nową bazę, skonstruować pojazd śnieżny, szkolić nowych rekrutów i przedzierać się przez wrogie zamarznięte obszary. Przez cały czas będziesz musiał zdecydować, komu zaufać na ziemiach rozdartych przez korupcję, intrygi, walczące frakcje, szalonych kultystów, bandytów i zaciekłą rywalizację rodzeństwa. Zbuduj sobie reputację, podejmując decyzje, które będą miały głęboki wpływ na Kolorado, jego mieszkańców i historię, którą doświadczasz. Będziesz zbawicielem Kolorado czy jego najgorszym koszmarem?

Skąd pobrać Wasteland 3


Wasteland 3 download to oparta na rozgrywce gra RPG z inXile Entertainment, zawierająca wymagającą taktyczną walkę turową oraz głęboką, reaktywną historię pełną zwrotów akcji i niejednoznacznych etycznie decyzji. Pozwolą Ci one wciągnąć się w rozgrywkę, niezależnie od tego, czy jesteś weteranem Wasteland 3 PC, czy dopiero zaczynasz przygodę Serie. Stwórz drużynę składającą się z maksymalnie sześciu Strażników i dostosuj ich umiejętności do Twojego stylu gry. Dostaniesz nawet własną ciężarówkę bojową, którą możesz ulepszyć w prawdziwą bestię wojenną, najeżoną bronią, która pomaga kosić wrogów. Aby przetrwać, musisz zbudować nową bazę, przygotować pojazd, szkolić rekrutów i walczyć o przetrwanie – ale pamiętaj, że każdy wybór ma swoje konsekwencje.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz