Zombie Army 4 Dead War.

February 12, 2021

Seria Zombie Army powraca z Zombie Army 4 Dead War Download.  Gra została opracowana przez Rebellion Developments i jest dostępna na następujących platformach: Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Gra obsługuje scenariusz strzelania z perspektywy trzeciej osoby, składający się zarówno z trybu dla jednego gracza, jak i trybu kooperacji. Główna historia zaczyna się w 1946 roku. Armia Zombie pozostawiona przez Hitlera nadal rozprzestrzenia się w całej Europie. Gracze mogą zobaczyć słynnego Hitlera Zombie powracającego do swojego podboju. Zombie Army 4 Dead War Pobierz trwa od trylogii armii zombie do alternatywnej historii. Fabuła zaczyna się od ruchu oporu pokonującego Hitlera, który wraz ze swoją armią zamienił się w Zombie. Po wrzuceniu Hitlera Zombie do piekła problem nie zniknął. Zamiast tego Zombie powstały ponownie, tym razem jako większa siła. Zombie Army 4 Dead War Skidrow umożliwia graczowi eksplorację nowych, obszernych poziomów w grze. Głównym celem jest odkrycie złego planu, który może doprowadzić do końca świata. Gra przenosi nas także do różnych miejsc we Włoszech i innych lokacjach. Gracze muszą walczyć z hordą Zombie w kanałach, w zoo i wielu innych miejscach. Gracze wyruszają w podróż, by odkryć niektóre z najciemniejszych miejsc na mapie.

Zombie 4 Dead War Skidrow

Prawdziwy zwolennik serii gier Zombie Army nigdy nie może zignorować atrakcyjnego trybu Hordy wprowadzonego do gry. Na szczęście najnowsza gra na komputer Zombie Army 4 Dead War PC również jest wyposażona w ten tryb, aby umożliwić graczom przedłużenie rozgrywki i zabijanie zombie, jak tylko się da. Tryb ten zawiera rozszerzoną mapę, specjalnie dostosowaną do rozgrywki, którą charakteryzuje się tryb Hordy. Głównym celem tego trybu jest przetrwanie hordy zombie tak długo, jak to możliwe. Ale jest też pewien haczyk – jeśli Twoja postać przeżyje przez długi czas, mapa będzie powiększać się z każdą falą, liczba zombi także rośnie wykładniczo. Zombie Army 4 Dead War Pełna Wersja to wciągająca strzelanina z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy dodali do niej słynną „balistykę”, która była znana w serii Sniper Elite. Ta funkcja okazuje się bardzo przydatna, gdy gracz ma do czynienia z ogromną hordą zombie. Twórcy twierdzą, że ta część przewyższa poprzednie trzy gry. Powracają do serii słynne kamery rentgenowskie Kill Cams. Ta funkcja pozwoliła graczom doświadczyć wielu gorących sytuacji środowisku w zwolnionym tempie. Gracze mogą oglądać wystrzeliwane pociski lub przedmioty do rzucania, aby niszczyć zombie, penetrując ich kości lub organy.

Zombie 4 Dead War download

Motyw X sprawia, że Zombie Army 4 Dead War Skidrow jeszcze bardziej wciągające, gdy pociski odrywają kończyny niekończącej się hordy żywych trupów. Najnowsza odsłona serii Zombie Army pozwala graczom budować i dostosowywać swoją postać tak, jak chcą. W miarę postępów w grze odblokowywane są różne opcje customizacji. Gracze mogą wybierać spośród różnych nowych strojów, drwin i atrakcyjnych emotikonów. Gracze mogą wyposażyć swoją postać w dowolną z tych rzeczy i używać ich podczas gry, dzięki czemu będzie ona wyglądać bardziej interaktywnie. Poza tym gracze mogą odgrywać kilka ról podczas gry z drużyną. Mogą zostać pogromcą, wściekle zabijać wrogów lub zostać tarczą, absorbując obrażenia dla swoich towarzyszy. Zombie Army 4 Dead War Pobierz umożliwia także dostosowanie posiadanego przez nas arsenału. Należy do tego legendarna broń, od karabinu szturmowego strzelającego błyskawicą po pistolety wyposażone w miotacze ognia. Ulepsz swoją broń w różnych warsztatach na mapie i spraw zombie piekło. Wykorzystaj moc błyskawicy, ognia i boskiej esencji, aby łatwo przedostać się przez hordy zbliżających się zombie. A kiedy skończy ci się amunicja, idź naprzód z różnymi broniami do walki w zwarciu. Jeśli jesteś otoczony przez hordę, skorzystaj z różnych ruchów eliminacji, aby oczyścić sobie drogę. Zmiażdż zombie głowę butem, by go wykończyć lub użyj do tego broni białej.

Skąd pobrać Zombie Army 4 Dead War

Można to zrobić na naszej stronie – posiadamy instalkę gry Zombie Army 4 Dead War Pełna Wersja. Mało tego, właśnie w tym momencie bardzo chętnie dzielimy się nią z Tobą! Naszym celem jest umożliwianie użytkownikom ogrywanie ich ulubionych tytułów bez konieczności kupowania ich w sklepach takich, jak Steam. Darmowa Zombie Army 4 Dead War Download z pewnością wprowadzi serię w nową epokę i na pewno spełni oczekiwania graczy. Gry strzelanki są jednym z gatunków najczęściej wybieranych przez graczy. Sama liczba tytułów tego gatunku świadczy o jego sukcesie i popularności. Założenie Zombie Army 4 Dead War PC jest proste. Hordy Hitlera znów chcą przejąć władzę nad światem w mrożącej krew w żyłach strzelance od twórców elity Snajpera 4. Trafimy tu na epickie bronie, okultystów, a to wszystko okraszone nową, wstrząsającą kampanią przeznaczoną dla 1–4 graczy. Jak już wspominaliśmy, w Europie lat 40. XX wieku ludzie czekają na ocalenie przed Armageddonem i tylko Ty możesz ich ocalić.

Komentarze

Brak

Dodaj komentarz